THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS LEGGING - FIERCE BLUE - Moral Athletica

TIMELESS ХЕЛАНКИ - FIERCE BLUE

Редовна цена
ден 1,850.00
Продажна цена
ден 1,850.00
Редовна цена
ден 1,850.00
Продадено
Единечната цена
по 
Вклучен данок.

Дизајнирани за удобност и високи перформанси timeless хеланките се направени од ултра-мек квалитетен материјал. Timeless хеланките имаат висок струк и контурни шевови коишто одговараат на секое тело. Timeless материјалот е совршен баланс помеѓу комфорт и перформанси.

Детали

  • Висок струк
  • Seamless струк којшто ја затега половината
  • Контурни шевови
  • Maтеријал: 77% Polyester / 23% Spandex
Leggings
 Size XS S M L XL
 Waist 60cm 65cm 70cm 75cm 80cm
 Hips 99cm 104cm 109cm 114cm 119cm
 Length 88.5cm 90.5cm 92.5cm 94.5cm 96.5cm
Sports bra
 Size XS S M L XL
 Bust 84cm 88cm 94cm 98cm 103cm
 Under bust 70cm 75cm 80cm 85cm 90cm