THE TIMELESS BRA - BURGUNDY - Moral Athletica
THE TIMELESS BRA - BURGUNDY - Moral Athletica
THE TIMELESS BRA - BURGUNDY - Moral Athletica
THE TIMELESS BRA - BURGUNDY - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS BRA - BURGUNDY - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS BRA - BURGUNDY - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS BRA - BURGUNDY - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS BRA - BURGUNDY - Moral Athletica

TIMELESS СПОРТСКИ ГРАДНИК - BURGUNDY

Редовна цена
ден 1,750.00
Продажна цена
ден 1,750.00
Редовна цена
ден 1,750.00
Продадено
Единечната цена
по 
Вклучен данок.

Дизајниран да направи да се чувствувате сигурно, нашиот timeless спортски градник е долг градник кој може да биде замена за топ или да се носи под било која друга маичка. Направен е од мек материјал кој ви дозволува да се чувствувате удобно за било која прилика и има опција да се направи подолг или пократок во зависност од вашата желба и градба на телото.

Детали

  • Средна до висока потпора
  • Потпунки кои може да се извадат
  • Должина којашто може да се промени
  • Отворен грб
  • Материјал: 77% Polyester / 23% Spandex
Leggings
 Size XS S M L XL
 Waist 60cm 65cm 70cm 75cm 80cm
 Hips 99cm 104cm 109cm 114cm 119cm
 Length 88.5cm 90.5cm 92.5cm 94.5cm 96.5cm
Sports bra
 Size XS S M L XL
 Bust 84cm 88cm 94cm 98cm 103cm
 Under bust 70cm 75cm 80cm 85cm 90cm