THE TIMELESS BRA - FIERCE BLUE - Moral Athletica
THE TIMELESS BRA - FIERCE BLUE - Moral Athletica
THE TIMELESS BRA - FIERCE BLUE - Moral Athletica
THE TIMELESS BRA - FIERCE BLUE - Moral Athletica
THE TIMELESS BRA - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS BRA - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS BRA - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS BRA - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS BRA - FIERCE BLUE - Moral Athletica
  • Вчитајте ја сликата во прегледникот на Галеријата,THE TIMELESS BRA - FIERCE BLUE - Moral Athletica

TIMELESS СПОРТСКИ ГРАДНИК - FIERCE BLUE

Редовна цена
ден 1,750.00
Продажна цена
ден 1,750.00
Редовна цена
ден 1,750.00
Продадено
Единечната цена
по 
Вклучен данок.

Дизајниран да направи да се чувствувате сигурно, нашиот timeless спортски градник е долг градник кој може да биде замена за топ или да се носи под било која друга маичка. Направен е од мек материјал кој ви дозволува да се чувствувате удобно за било која прилика и има опција да се направи подолг или пократок во зависност од вашата желба и градба на телото.

Детали

  • Средна до висока потпора
  • Потпунки кои може да се извадат
  • Должина којашто може да се промени
  • Отворен грб
  • Материјал: 77% Polyester / 23% Spandex
Leggings
 Size XS S M L XL
 Waist 60cm 65cm 70cm 75cm 80cm
 Hips 99cm 104cm 109cm 114cm 119cm
 Length 88.5cm 90.5cm 92.5cm 94.5cm 96.5cm
Sports bra
 Size XS S M L XL
 Bust 84cm 88cm 94cm 98cm 103cm
 Under bust 70cm 75cm 80cm 85cm 90cm